Aktualności

Życzenia Świąteczne od Foresight

2019-12-16 | News
Wesołych Świąt!
Czytaj więcej >

BOOMTOWN: THE ASPIRE INDUSTRY SUMMIT 2019

2019-07-17 | News
Miło nam poinformować że firma Foresight była uczestnikiem i jednocześnie sponsorem Konferencji: BOOMTOWN: THE ASPIRE INDUSTRY SUMMIT 2019 Konferencja odbyła się 18 czerwca w Krakowskim  Centrum Kongresowym ICE.
Czytaj więcej >

Firma Foresight dostarcza rozwiązanie OCR dla Biblioteki Narodowej w ramach projektu "Patrimonium"

2019-05-15 | News
Miło nam poinformować że oferta firmy  Foresight Sp. z o.o. została wybrana w ramach przetargu na dostawę aktualizacji oprogramowania OCR dla Biblioteki Narodowej w Warszawie na potrzeby projektu "Patrimonium - digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej."
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od Foresight

2019-04-17 | News
Ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym życzy Zespół Foresight.
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od Foresight

2018-12-19 | News
Z okazji zbliżających się Świątoraz Nowego Roku życzymyPaństwu zdrowia, wszelkiejpomyślności i satysfakcji zpodejmowanych wyzwań.Foresight
Czytaj więcej >

Nakazy Zapłaty - automatyczne procesowanie danych z wykorzystaniem technologii OCR

2018-05-18 | News
Dziękujemy za udział  w środowym webinarium "Nakazy Zapłaty - automatyczne procesowanie danych z wykorzystaniem technologii OCR". Poniżej można zobaczyć nagranie z webinarium: 
Czytaj więcej >

Webinarium: Nakazy Zapłaty - automatyczne procesowanie danych z wykorzystaniem technologii OCR

2018-05-09 | News
16 maja 2018, godzina 12.00 Temat webinarium: Nakazy Zapłaty - automatyczne procesowanie danych z wykorzystaniem technologii OCR
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od Foresight

2018-03-29 | News
Spokojnych i radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych osób, a także zdrowia, szczęścia i wielkiej radości. życzy Zespół Foresight
Czytaj więcej >

Zapraszamy na fotorelacje z naszego udziału w VIII edycji konferencji "Nowoczesna kancelaria i dział prawny - bezpieczeństwo danych, obieg dokumentów i zarządzanie sprawami"

2018-03-15 | News
Dyrektor Tomasz Gradzik  w odpowiedzi na wymagania współczesnej innowacyjnej kancelarii, przedstawił w oparciu o przykłady temat Automatyzacji Procesów Dla Kancelarii Prawniczych, Dziękujemy Państwu za liczny i aktywny udział w spotkaniu.
Czytaj więcej >

Kompleksowa Obsługa Systemu FlexiCapture 11 Distributed

2018-01-30 | News
Miło nam poinformować, że w dniach 22 - 24 stycznia, firma Foresight przeprowadziła szkolenia zorganizowane dla Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Szkolenia prowadzone przez naszych ekspertów, dotyczyły "Kompleksowej Obsługi Systemu FlexiCapture 11 Distributed ".
Czytaj więcej >

Zaproszenie na Konferencję Nowoczesna kancelaria i Dział prawny - bezpieczeństwo danych, obieg dokumentów i zarządzanie sprawami.

2018-01-24 | News
Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w wydarzeniu: "Nowoczesna kancelaria i dział prawny - bezpieczeństwo danych, obieg dokumentów i zarządzanie sprawami", która odbędzie się 30 stycznia 2018 r. w Warszawie. Podczas konferencji zaproszeni eksperci:
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od Foresight

2017-12-13 | News
Pełnych ciepła, spokoju i radości świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2018 Roku. życzy Zespół Foresight
Czytaj więcej >

Warsztaty: "Automatyzacja Przetwarzania Danych z Faktur"

2017-05-22 | News
09 maja w Warszawie odbyła się druga edycja warsztatów: "Automatyzacja Przetwarzania Danych z Faktur".
Czytaj więcej >

Życzenia Wielkanocne od Foresight

2017-04-13 | News
Ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym. życzy Zespół Foresight
Czytaj więcej >

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty

2017-03-29 | News
Zapraszamy serdecznie na II Edycję Warsztatów: „Automatyzacja Przetwarzania Danych z Faktur”. Automatyzacja Przetwarzania Danych z Faktur Termin: 09.05.2017 (wtorek) w godz. 10:00 -14:00 Warszawa Golden Floor Plaza, Aleje Jerozolimskie 123A Na warsztaty zapraszają: Krzysztof Lach odpowiedzialny za część związaną z procesem przetwarzania faktur (skanowanie dokumentów, walidacja danych, douczanie systemu, eksport danych) oraz Małgorzata Milewska-Augusto która na systemie FlexiCapture 12 przeprowadzi z Państwem studium przypadku "Rejestracji Kosztów Delegacji".
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od Foresight

2016-12-20 | News
Wspaniałych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku pasma sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń i planów życzy: Zespół Foresight
Czytaj więcej >

KONFERENCJA IT SEKTORA BANKOWEGO IT@BANK 2016 - fotorelacja

2016-11-17 | News
17 listopada w Warszawie odbyła się doroczna konferencja IT sektora bankowego. Konferencja przygotowana przez redakcję „Miesięcznika Finansowego BANK” – magazynu kadry menedżerskiej banków, we współpracy z Radą Bankowości Elektronicznej oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.
Czytaj więcej >

KONFERENCJA IT SEKTORA BANKOWEGO IT@BANK 2016

2016-11-14 | News
Serdecznie zapraszamy na Tegoroczną Edycję Konferencji IT&Bank 2016. Firma Foresight bierze udzial jako partner firmy eSourcing. Podczas III sesji konferencji zapraszamy na wystąpienie Tomasza Gradzika oraz Kamila Pachuty; " Take the data. Leave paper" Zapraszamy serdecznie do stoiska Zespół Foresight
Czytaj więcej >

Fotorelacja z warsztatów "Automatyzacja przetwarzania faktur"

2016-05-18 | News
12-go maja w Warszawie odbyły się pierwsze warsztaty organizowane przez Foresight Sp z o.o. "Automatyzacja przetwarzania faktur". Zainteresowanie warsztatami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za Państwa zainteresowanie oraz aktywny udział w szkoleniu.
Czytaj więcej >

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty "Automatyzacja przetwarzania faktur"

2016-04-21 | News
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty "Automatyzacja przetwarzania faktur" osoby zainteresowane zdobyciem wiedzy praktycznej z zakresu pozyskiwania danych z faktur metodą OCR. Pod okiem naszych ekspertów każdy z uczestników będzie miał możliwość przeprowadzenia praktycznego procesowania dokumentu faktury. Uczestnicy wezmą udział w następujących etapach procesowania: skanowanie dokumentów, walidacja danych, weryfikacja danych, douczanie systemu, eksport danych
Czytaj więcej >

Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Imię i nazwisko*:   
E-mail*:   
(i/lub) Telefon*:   
Pytanie:   
2 + 1 (słownie)*: