O nas

Firma FORESIGHT powstała jako efekt dynamicznego rozwoju Działu Przetwarzania Dokumentów firmy AutoID Polska SA, który od lat konsekwentnie realizował strategię dostarczenia użytkownikom systemów, które zapewnią możliwość kompleksowego zarządzania wybranym/-nymi procesem/-ami, wykorzystując do tego celu technologię, zapewniającą maksymalną efektywność działania.

Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu wysoce wydajnych systemów bazujących na indywidulanych wymaganiach użytkownika, szczególnie w zakresie obsługi dużych ilości przetwarzanych danych lub dokumentów, a często także rozbudowanym procesie obsługi spraw wymagających integracji z wieloma zewnętrznymi systemami lub bazami danych.

Przez ponad 15 lat staliśmy się ekspertami we wdrażaniu technologii automatycznej identyfikacji związanej z odnajdywaniem i rozpoznawaniem danych na obrazach i dokumentach (fixed and flexilayout), ich odczytem (OCR/ICR/OMR/OBR), a także kompleksowym zarządzaniem i monitoringiem procesów (BPM, ECM, DMS) oraz ich elektroniczną archiwizacją.

Wśród naszych klientów są największe banki i instytucje finansowe działające w Polsce, instytucje administracji publicznej i samorządowej, a także większe i mniejsze firmy z różnych branż.

Zapewniamy pełną opiekę ekspertów:

  • od identyfikacji problemu na etapie konsultacji
  • poprzez analizę stanu bieżącego,
  • przygotowanie projektu rozwiązania,
  • jego dobór, customiazację i/lub budowę,
  •  integrację, wdrożenie,
  • szkolenia
  • oraz opiekę serwisową według indywidualnie ustalonych z klientem zasad.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem przygotowanych przez nas systemów, niemniej należy pamiętać , iż jest to jedynie wycinek naszych możliwości i doświadczeń. Zachęcamy zatem  do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy pomogą w dobrze odpowiednich rozwiązań lub zaproponują pomoc w realizacji choćby najbardziej wysublimowanych pomysłów.

DMT Klaster Innowacji

Foresight Sp. z o.o. jest członkiem DMT Klaster Innowacji – złożonej struktury wielu samodzielnych spółek, nastawionych na innowacje, opartej o współpracę i wzajemną pomoc.

W Klastrze wykorzystujemy naszą energię do tworzenia i dostarczania innowacji ważnych biznesowo i społecznie. Chcemy tworzyć rzeczy ważne, istotne i ciekawe. Uważamy, że prawdziwy rozwój to nie wymyślanie kolejnych, mniej czy bardziej, użytecznych gadżetów lecz tworzenie idei realnie i istotnie poprawiających komfort codziennego życia i pracy.

Możemy być dumni z faktu, że nie tylko jesteśmy twórcami takich innowacji, ale przede wszystkim, że potrafimy je wdrażać tak, by były powszechnie dostępne. Innovations that work

Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Imię i nazwisko*:   
E-mail*:   
(i/lub) Telefon*:   
Pytanie:   
2 + 1 (słownie)*: